צוות האתר ממליץ לכם להיכנס לאתר Liked - סטטוסים לפייסבוק. אתר שכולו משפטים מצחיקים ויפים לפייסבוק

משחקי דפדפן VS משחקי רשת

בפוסט הבא תקבלו מידע נוסף על ז'אנרים (קטגוריות) המשחקים הפופולריים "משחקי דפדפן" ו"משחקי רשת". רבים חושבים שאין הבדל בין השניים ואפילו ששני הז'אנרים (קטגוריות) הם בעצם ז'אנר (קטגוריה) משחקים אחד וחשוב לי להזהיר אותכם שקריאת הפוסט הבא יכול לגרום לכם לערר במחשבה הזאת.

קצת על משחק רשת

משחק רשת הוא משחק לכל דבר, אך המיוחד בו שניתן לשחק אותו דרך רשת מחשבים. המשחק יכול להתרחש ברשתות רבות כגון: רשת מקומית, רשת האינטרנט או טכנולוגיה זהה אחרת. האינטרנט מכיל מאגר עצום של משחקי רשת כגון: משחקי פעולה, משחקי אסטרטגיה, משחקי מלחמה וכדומה, אך הרעיון מאחורי משחקי רשת הוא ביכולת של שחקנים לשחק ביחד עם שחקנים אחרים דרך הרשת אליהם הם מחוברים.

קצת על משחק דפדפן

משחק דפדפן הוא משחק אינטרנטי שניתן לגשת אליו באמצעות דפדפן. לרוב משחקי דפדפן בנויים בשפות תכנות של אתרים כגון: HTML, CSS, JS. משחק דפדפן מאוד נייד למשתמש וכדיי לשחק בו אפשר להשתמש בכל מכשיר אלקטרוני שמאפשר חיבור לאינטרנט כמו: מחשב, פלאפון, טאבלט, אייפוד וכדומה.

הבדלים בין משחקי רשת למשחקי דפדפן

משחקי דפדפן ומשחקי רשת זהים בתכונה מאוד בולטת שאת שניהם ניתן לשחק ברשת ובדפדפן האינטרנט שבמחשב שלכם. עוד תכונה נוספת שמשותפת בין השניים הוא ששניהם לרוב חינמיים, אך שלא יהיה בכם צל של ספק למרות כל המשותף בין השניים עדיין יש הבדלים רבים. משחקי רשת ברוב המקרים מצריכים יותר מחיבור לרשת כמו התקנת תוכנות על המחשב של משתמש המשחק (השחקן), בניגוד למשחקי דפדפן שלא מצריכים כלום חוץ מחיבור לרשת ודפדפן. משחקי דפדפן לעתים קרובות הם לא תלת ממדיים ולא דורשים יכולות מחשב ועיבוד גרפי גבוהה על מנת לשחק בהם, בניגוד למשחקי רשת שחלקם הגדול מצריך מחשב עם יכולות גבוהות.

סיכום

לסיכום, אי אפשר באמת להשוות בין משחקי רשת למשחקי דפדפן משום ששניהם ז'אנרים (קטגוריות) שונים של משחקים. בנוסף, אני יכול להגיד בלב שלם ששני הז'אנרים (קטגוריות) מאוד כיפיים וגורמים הנאה רבה בזמן המשחק בהם.

קטגוריות משחקים

חיפוש משחקים